Skip to content

system Provet Cloud dla lecznic weterynaryjnych

Provet Cloud to łatwe w użyciu oprogramowanie do zarządzania praktyką weterynaryjną w chmurze, które pomaga użytkownikom zaoszczędzić czas i skupić się na tym, co najważniejsze — opiece nad pacjentami i rozwijaniu firmy.

 

mockuP-dla_Ani__3

kto korzysta z Provet Cloud?

2300+

klinik i szpitali

20 000+

specjalistów weterynarii

20 milionów+

zwierząt

193E8A9B-4E63-49E0-8CCF-342285A51081

dlaczego warto wybrać oprogramowanie weterynaryjne Provet Cloud?

szczęśliwe zespoły, zdrowsi pacjenci i zadowoleni klienci.

 

popraw opiekę nad pacjentami

współpracuj z całym zespołem, ograniczaj błędy i prowadź dokładniejszą dokumentację medyczną dzięki Provet Cloud.

 

oszczędzaj czas

nasze wbudowane integracje, funkcje uruchamiane jednym kliknięciem i automatyzacja umożliwiają łatwą koordynację z członkami zespołu i wydajniejszą pracę.

 

wzrost przychodów

system pomaga ci odzyskać 10-20% utraconych przychodów z powodu nieotrzymanych opłat, pomaga rezerwować więcej wizyt i podejmować decyzje oparte na danych, aby rozwinąć działalność.

 
Group-1

system oparty na chmurze

zarządzaj swoją lecznicą zawsze i wszędzie. nie musisz martwić się o kopie zapasowe, bezpieczeństwo ani przechowywanie danych.

bezproblemowe wdrożenie i szkolenie

myślisz o przejściu na Provet Cloud? dowiedz się więcej o naszym procesie wdrażania i szkolenia. umów się na demonstrację. 

digitalowy biznes

zastąp papier cyfrowymi arkuszami i formularzami oraz przestrzegaj przepisów o ochronie danych. zrezygnuj z telefonów i wprowadź zapisy ONLINE. 

najwyżej oceniana obsługa klienta

z naszymi specjalistami możesz łatwo skontaktować się przez  e-mail lub telefon. dedykowany opiekun jest dostępny przy wdrożeniu i dalszej pracy.

ciągły rozwój produktu

wsłuchujemy się w twoje potrzeby, aby nadal rozwijać produkt. zgłaszaj sugestie i potrzeby, abyśmy mogli wprowadzać potrzebne poprawki.

spersonalizowany system

dostosuj system do obsługi swojej  lecznicy weterynaryjnej. personalizuj dostępne opcje, aby praca była łatwiejsza.

181884D1-25D9-4A71-A64E-D8A4806E35B4 (1)

Provet Cloud i hiPets

dzięki hiPets i Provet Cloud klienci znajdą cię sami i umówią się na dogodny termin. ogranicz telefony do minimum – skup się na swojej pracy, a kalendarz będzie zapełniał się sam.


co myślą o nas nasi klienci?

pobrane

„To, co najbardziej lubimy w Provet Cloud, to łatwy sposób zarządzania spotkaniami, przypomnieniami i komunikacją z klientami”.

Doktor José Luis Blázquez Lumbreras

CEO Openvet, Hiszpania

Group 2888

„Zespół jest tam, gdzie trzeba coś zrobić. Wszystko jest oparte na chmurze, co bardzo ułatwia mi zarządzanie wszystkim na jednym laptopie. Oszczędność czasu, odkąd zaczęliśmy używać Provet, to co najmniej dwa dni zaoszczędzonej pensji tygodniowo”.

Ronn Connell

kierownik kliniki w Paw Paws Vet Clinic Cork, Irlandia